Vakanties

Gymzaal MFC de BoomgaardVan Tot
Herfstvakantie18-10-202122-10-2021
Kerstvakantie27-12-202107-01-2022
Voorjaarsvakantie21-02-202225-02-2022
Tweede Paasdag18-04-2022
Meivakantie25-04-202208-05-2022
Hemelvaartsdag26-05-202227-05-2022
Tweede Pinksterdag06-06-2022
Zomervakantie18-07-202226-08-2022

In de vakanties is er  voor de recreatiegroepen geen les.  Voor de selectie wordt er in overleg met de trainster doorgetraind. De selectie wordt hierover geïnformeerd via de mail.